Πρόγραμμα αγώνων 2016

  1. ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝΙΑΣ
  2. ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ
  3. ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ
  4. α. GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 1
    β. GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 2

Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2015

http://www.offshore.org.gr/index.php?mx=Race_Schedule_2015&x=Program.xsl

Ευβοϊκός

Ημερο-
μηνία

Ονομασία

Ώρα

Διαδρομή

Απόσταση

Κατηγορίες

Όμιλος

Κυρ 24/05

ΜΑΚΗΣ ΒΑΡΘΗΣ

10:00

ΡΑΦΗΝΑ - ΔΙΨΑ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΔΙΨΑ - ΡΑΦΗΝΑ

22

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Σαβ 30/05

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΠΕΡΑΤΗΣ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΔΑ - ΠΕΡΑΤΗ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ

10

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 31/05

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ

11:00

περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ

8

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ

Παρ 05/06

ΜΑΡΜΑΡΙ

20:00

ΡΑΦΗΝΑ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΜΑΡΜΑΡΙ

16

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Σαβ 06/06

PIERRO PIERONI

10:00

ΛΑΥΡΙΟ - ΚΑΚΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΛΑΥΡΙΟ

20

ORCi Club IRC 

ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

Σαβ 06/06

INSHORE

11:00

ΜΑΡΜΑΡΙ - ΦΟΥΝΤΙ - ΜΑΡΜΑΤΙ

4

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κυρ 07/06

ΑΛΚΥΩΝΗ

10:00

ΜΑΡΜΑΡΙ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΡΑΦΗΝΑ

16

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Σαβ 13/06

ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ

10:30

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΦΟΥΝΤΙ - ΑΡΤΕΜΙΣ

22

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ

Σαβ 20/06

ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΖΙΑ

24

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 21/06

11:00

ΤΖΙΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ

24

Σαβ 27/06

ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝΙΑΣ

10:00

ΛΑΥΡΙΟ - ΚΕΑ

15

ORCi Club IRC 

ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

Κυρ 28/06

10:00

ΚΕΑ - ΛΑΥΡΙΟ

15

Κυρ 28/06

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΠΕΤΑΛΙΩΝ

10:00

ΡΑΦΗΝΑ - περ.ΠΕΤΑΛΙΩΝ -ΡΑΦΗΝΑ

31

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κυρ 05/07

ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ (2 ατόμων)

10:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

16

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Παρ 10/07
έως
Κυρ 12/07

10ο ΚΥΠΕΛΛΟ Ν.ΕΥΒΟΪΚΟΥ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ

35

ORCi Club 

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Κυρ 26/07

ΡΑΦΤΗΣ - ΠΕΡΑΤΗ

10:00

ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ

10

ORCi Club 

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Σαβ 05/09

ΚΑΡΥΣΤΟΣ 1

10:00

ΡΑΦΗΝΑ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ

22

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κυρ 06/09

ΚΑΡΥΣΤΟΣ 2

10:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΡΑΦΗΝΑ

22

ORCi Club 

"ΑΛΚΥΩΝ" ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Σαβ 12/09

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΛΑΥΡΙΟ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΛΑΥΡΙΟ

17

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ / ΝΑΣΠΟΡ

Κυρ 13/09

ΠΕΡΙΦEΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GRAND PRIX

10:00

ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ "Γ.ΓΟΝΙΟΣ" (ΛΑΥΡΙΟ)

10

ORCi Club 

ΑΛΚΥΩΝ / ΝΑΟΛ / ΙΟΑ, / ΙΟΑΘΑ / ΝΑΣΠΟΡ

Σαβ 19/09

10:00

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ

18

Κυρ 20/09

10:00

ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ

14

Σαβ 03/10

10:00

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ (ΑΡΤΕΜΙΔΑ)

7

Σαβ 26/09

ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΗ

10:00

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ (Πόρτο Ράφτη)

12

ORCi Club 

ΝΑΣΠΟΡ

Κυρ 27/09

ΠΕΤΑΛΙΟΙ

10:00

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΕΤΑΛΙΟΙ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

33

ORCi Club 

ΝΑΣΠΟΡ

Κυρ 04/10

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΡΑΦΤΗ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΡΑΦΤΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ

12

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ / ΝΑΣΠΟΡ

Κυρ 11/10

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

11:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ (ΑΡΤΕΜΙΔΑ)

8

ORCi Club 

ΙΟΑΘΑ

 

 


Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2014

http://www.offshore.org.gr/Race_Schedule_2014.xml

 

Ευβοϊκός

Ημερομηνία

Ονομασία

Ώρα

Διαδρομή

Απόσταση

Κατηγορίες

Όμιλος

Σαβ 24/05

ΜΑΚΗΣ ΒΑΡΘΗΣ

10:00

ΡΑΦΗΝΑ - ΦΟΥΝΤΙ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΡΑΦΗΝΑ

25

ORCi Club

ΑΛΚΥΩΝ ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Σαβ 31/05

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΠΕΡΑΤΗΣ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΕΡΑΤΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ

10

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 01/06

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ

11:00

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ

8

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Σαβ 07/06

ΜΑΡΜΑΡΙ

10:00

ΡΑΦΗΝΑ - ΔΙΨΑ - ΜΑΡΜΑΡΙ

18

ORCi Club

ΑΛΚΥΩΝ ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Δευ 09/06

ΑΛΚΥΩΝΗ

10:00

ΜΑΡΜΑΡΙ - ΠΛΑΤΟΥΡΑΔΑ - ΡΑΦΗΝΑ

16

ORCi Club

ΑΛΚΥΩΝ ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Σαβ 07/06

ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝΙΑΣ

11:00

ΛΙΜΑΝΙ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΑ

15

ORCi Club IRC

ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

Δευ 09/06

11:00

ΚΕΑ - ΛΙΜΑΝΙ ΛΑΥΡΙΟΥ

15

Κυρ 15/06

ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΦΟΥΝΤΙ - ΑΡΤΕΜΙΣ

22

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Σαβ 21/06

ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ Ι

10:00

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ

21

ORCi Club

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Κυρ 22/06

ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ ΙΙ

10:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

21

ORCi Club

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Κυρ 29/06

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΠΕΤΑΛΙΩΝ

10:00

ΡΑΦΗΝΑ - ΠΕΤΑΛΙΟΙ - ΡΑΦΗΝΑ

31

ORCi Club

ΑΛΚΥΩΝ ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κυρ 06/07

ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΤΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Κ.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

 

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ (Πόρτο Ράφτη)

 

ORCi Club

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Σαβ 12/07

ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΡΜΑΡΙ

14

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 13/07

11:00

ΜΑΡΜΑΡΙ - ΑΡΤΕΜΙΣ

14

Κυρ 20/07

ΡΑΦΤΗΣ - ΠΕΡΑΤΗ

10:00

ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ

10

ORCi Club

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Σαβ 06/09

ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

10:00

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ

21

ORCi Club

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ / ΑΛΚΥΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κυρ 07/09

10:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΡΑΦΗΝΑ

22

Παρ 12/09

PIERRO PIERONI

12:00

ΤΡΙΓΩΝΟΥ ΘΩΡΙΚΟ

8

ORCi Club IRC

ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

Σαβ 13/09

10:00

ΛΑΥΡΙΟ - ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ

18

Σαβ 13/09

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΛΑΥΡΙΟ

10:30

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΛΑΥΡΙΟ

15

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 14/09

ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Α΄ ΦΑΣΗ) PIERROPIERONI

11:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

8

ORCi Club IRC

ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

Παρ 19/09

ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Β΄ ΦΑΣΗ) GRANDPRIXΝ. ΕΥΒΟΪΚΟΥ

18:30

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ (ΑΡΤΕΜΙΔΑ)

4

ORCi Club

ΟΜΙΛΟΙ ΕΥΒΟΪΚΟΥ

Σαβ 20/09

10:30

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ

18

Κυρ 21/09

11:00

ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ

14

Σαβ 27/09

ΠΕΤΑΛΙΟΙ

10:00

Π.ΡΑΦΤΗ - ΠΕΤΑΛΙΟ - Π. ΡΑΦΤΗ

35

ORCi Club

ΝΑΣ ΠΟΡ

Κυρ 28/09

ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΗ

10:00

ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΛΠΟΥ ΡΑΦΤΗ

12

ORCi Club

ΝΑΣ ΠΟΡ

Κυρ 05/10

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΡΑΦΤΗ

11:00

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΡΑΦΤΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ

12

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 12/10

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ (ΑΡΤΕΜΙΔΑ)

11:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ (ΑΡΤΕΜΙΔΑ)

8

ORCi Club

ΙΟΑΘΑ

Κυρ 19/10

ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ

10:00

ΛΙΜΑΝΙ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΛΙΜΑΝΙ ΛΑΥΡΙΟΥ

16

ORCi Club IRC

ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

Σαβ 25/10
Κυρ 26/10

ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΤΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Κ.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

 

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ & ΤΡΙΓΩΝΑ (Πόρτο Ράφτη)

 

ORCi Club

ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ